لوگو صفحه اصلی مبین کشت

درباره مبین کشت

مبین کشت به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فروش بذر، کود و سم در ایران مفتخر به همراهی و مشاوره به کشاورزان از کاشت تا برداشت محصول می باشد.

کشور عزیزمان ایران، کشوری چهار فصل و دارای تنوع اقلیم و آب و هوای زیادی می باشد. از این رو در هر منطقه ای از کشور و در هر فصل از کاشت، ارقام مختلفی مورد کاشت قرار می گیرد.

کاشت بذر مناسب از مهمترین و کلیدی ترین عوامل رسیدن به بهترین عملکرد هر محصول می باشد. از طرفی اطلاعات دقیق درباره زمان کاشت بذر و نحوه کاشت بذر نیز در این امر بسیار ضروری به نظر می رسد. برای انتخاب بهترین بذر برای هر محصول با توجه به شرایط محیطی منطقه، کلیه خصوصیات هر رقم را قبل از خرید بذر در سایت ملاحظه نمایید.

از طرفی رعایت اصول تغذیه و مدیریت کنترل آفات و بیماری ها در دستیابی به عملکردی مطلوب نقش زیادی دارد. جهت گرفتن مشاوره از کارشناسان مبین کشت قبل از خرید کود و سم با ما در ارتباط باشید.

با توجه به تعداد بالای محصولات از شرکت های مختلف دنیا شما می توانید با مراجعه به صفحات هر محصول از ویژگی آنها مطلع شوید. از طرفی امکان مقایسه محصولات مشابه و همچنین معرفی محصولات مشابه برای شما فراهم شده است.

مبین کشت همواره سعی می نماید کامل ترین اطلاعات را در اختیار تولید کنندگان قرار داده و  با اصالت ترین و با کیفیت ترین نهاده ها را به کشاورزان عزیز معرفی نماید.